Aktualności

04.09.2018

Przystanek Relaks 2018

Za nami druga edycja Przystanku Relaks. Zobacz jak nasi pracownicy żegnają wakacje!

25.07.2018

Spark Foundry i Performics jako jeden zespół wygrywają globalną obsługę mediową Lenovo

Firma Lenovo wybrała Publicis Media do globalnej obsługi mediowej. Za planowanie i zakup mediów odpowiedzialny będzie specjalnie powołany zespół: Lenovo One Media, tworzony przez ekspertów z agencji Spark Foundry i Performics.

12.07.2018

Biznesowa strona mundialu

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej są nie tylko olbrzymim wydarzeniem sportowym, lecz także maszyną do zarabiania pieniędzy.

14.06.2018

Klienci wystawili Spark Foundry najwyższe oceny w badaniu „Media&Marketing Polska”

W dorocznym raporcie „Agencje reklamowe i Domy Mediowe” magazynu „Media&Marketing Polska” opublikowane zostały wyniki badania satysfakcji klientów agencji. Spark Foundry na większości kluczowych wymiarów osiągnęła najlepsze wyniki w porównaniu do innych agencji mediowych.

23.04.2018

Złoto w konkursie Innovation 2018

Agencja Spark Foundry, wraz z agencją Performics, zdobyła złotą nagrodę w konkursie Innovation 2018 w kategorii Model biznesowy dla Citi Handlowy.

15.03.2018

„Definicja lepszych zakupów” – Frisco.pl z nową platformą komunikacji

W lutym wystartowała nowa kampania supermarketu online Frisco.pl. To pierwsza kampania stworzona w ramach nowej platformy komunikacji marki, której przewodzi hasło „Frisco.pl – Definicja lepszych zakupów”.

Warszawa, 31października 2017 r.

Spark Foundry w top 3 Effie Awards

23 października br. odbyła się osiemnasta gala rozdania nagród Effie, najbardziej prestiżowego konkursu dla branży marketingowej w Polsce. Agencja mediowa Spark Foundry zdobyła aż 7 statuetek: 3 srebrne i 4 brązowe, dzięki którym uplasowała się na 3 miejscu w rankingu domów mediowych.

Warszawa, 27 listopada 2017 r.

Małgorzata Hejka dyrektorem ds. strategii i innowacji w Spark Foundry

Małgorzata Hejka, dotychczas dyrektor ds. komunikacji i biznesu w Spark Foundry, objęła nowo utworzone stanowisko dyrektora ds. strategii i innowacji w agencji.

Warszawa, 27 lipca 2017 r.

Mediavest zmienia nazwę na Spark Foundry i wdraża nowe pozycjonowanie

Mediavest, globalna agencja mediowa działająca w ramach Publicis Media, zmienia nazwę na Spark Foundry. Nowa marka ma odzwierciedlać rozwój kompetencji i oferty agencji, które wykraczają obecnie daleko poza obszar standardowych usług związanych z biznesem mediowym, a obejmują między innymi analitykę, technologię marketingową, content marketing, marketing efektywnościowy i doradztwo w obszarze transformacji digitalowej.